• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Nicolas Cage podpisał z wytwórnią Hannibal Pictures kontrakt na dwa filmy akcji tj. Red Squad i Zander. Zdjęcia do obydwu mają odbyć się w Portoryko od października, aż do końca bieżącego roku. Wcześniej aktor współpracował z Hannibal Classics należącej do Richarda i Patricii Rionda del Castro przy Ostatniej misji USS Indianapolis i Vengeance: A Love Story. Richard Rionda del Castro wyraził się dość dobrze o współpracy z Nicolasem Cage'm i zapowiedzianych obrazach z jego udziałem:

Zawsze oczekuję długotrwałej relacji z moimi gwiazdami i cieszy mnie współpraca z Nicolasem Cage'm. Myślę, że jest to uczucie odwzajemnione. Obiecuje wam wiele niespodzianek wraz z ogłoszeniem pozostałych ról w obu filmach.

Zobacz również: Nicolas Cage powróci w biografii Ronalda Reagana!

W Red Squad Cage wcieli się w byłego żołnierza Navy SEAL, który został warunkowo zwolniony z więzienia. Wraz z agentem DEA postanawia zmierzyć się z bezwzględnym baronem narkotykowym odpowiedzialnym za śmierć rodziny głównego bohatera. Film wyreżyseruje Alexander Witt, a scenariusz przygotuje Jorge Suarez, Cam Cannon, Scott Windhauser oraz David Sardi. Producentami widowiska będa: Richard Rionda Del Castro, Moshe Diamant, Luillo Ruiz i Oscar Generale.

Jeśli zaś chodzi o Zandera, to Cage będzie w nim grał Amerykanina żyjącego w Portoryko i prowadzącego rodzinną plantację kawę. Wkrótce to miejsce staje się obiektem ataku niebezpiecznego barona narkotykowego, pragnącego za wszelką cenę wykupić cały obszar. Gdy bohater, w którego wciela się Cage, odmawia sprzedaży, zostaje porwany, a później zmuszony do współpracy z miejscowym policjantem, by odegrać się na złoczyńcy. Scenariusz ma być napisany przez Scotta Windhausera, jednak ta produkcja nie ma jeszcze obsadzonego stanowiska reżysera. Producentami z kolei mają być: Richard Rionda Del Castro, Moshe Diamant i Luillo Ruiz.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Rex Shutterstock/Variety

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.