• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kiedy na początku roku zaczęły napływać do nas konkretne informacje na temat potencjalnego remake'u Człowieka z Blizną fani z oczywistych względów z jednej strony się cieszyli, ale mieli również wiele obaw. Fakt, że David Ayer prowadzi ponoć zaawansowane rozmowy w sprawie wyreżyserowania filmu z pewnością rówineż wywoła mieszane odczucia.

Według Variety rozmowy są zaawansowane i niewykluczone, że to właśnie 49-latek spróbuje dać drugie życie temu filmowi. Amerykanin ma spore doświadczenie w tegu typu produkcjach. To on był odpowiedzialny za Dzień Próby, Furięczy Bogów UlicyMożna więc powiedzieć, że choć jego ostatni Legion Samobójców nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem, to Ayer może okazać się bardzo dobrym kandydatem. 

W roli Tony'ego Montany, w którego w 1983 roku wcielił się Al Pacino, tym razem spróbuje się sprawdzić Diego Luna, znanych choćby z Łotr 1. Wedle dotychczasowych informacji film ma być kręcony w Los Angeles i skupiać się na meksykańskich imigrantach. Nawet jeśli remake się uda, przebicie hitowej produkcji z przed ponad trzech dekad nie będzie łatwe.

Choć blisko 3-godzinny film Briana De Palmy nie zarobił w Box Office nawet 100 milionów dolarów, z perspektywy czasu jest oceniany jako kultowy. Premiera odświeżonej wersji zaplanowana jest na 10 sierpnia 2018 roku.

Źródło: geektyrant.com/Ilustracja wprowadzenia: chapter.org

 

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.