• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Mamma Mia! Universal Pictures ogłosiło że rozpoczęły się już prace nad kontynuacją musicalu z 2008 roku, bazującego na hitach szwedzkiej grupy ABBA. Sequel zatytułowany Mamma Mia: Here We Go Again!, w którym usłyszymy kolejne utwory zespołu i niewykluczone, że zatupiemy nogą jeszcze raz do piosenek, które słyszeliśmy w pierwszej części, ale tym razem w nowej wersji. Reżyserem i scenarzystą filmu został Ol Parker (Hotel Marigold). Mamma Mia: Here We Go Again! ma trafić do kin już 20 lipca 2018 roku, czyli 10 lat po premierze pierwszej odsłony!

Na obecną chwilę nie znamy obsady musicalu, ale być może powróci większość aktorów z pierwszej części. Przypominamy, że w 2008 roku śpiewali dla nas: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Julie Walters, Dominic Cooper, Amanda Seyfried oraz Christine Baranski.

Zobacz również: Tom Hardy wcieli się w Venoma!

Produkcją filmu zajmą się Judy Craymer, Gary Goetzman, Benny Anderson oraz Björn Ulvaeu, czyli osoby odpowiedzialne za sukces pierwowzoru.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.