• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

O tym, że Johnny Depp ma problemy z płcią piękną wie już cały świat. Bójki, wyzwiska, wyłudzenia i tak dalej ... Ale żeby odrzucać scenariusz, ponieważ widnieje w nim kobiecy czarny charakter?! Taką świeżutką informacją dzieli się z nami na własnym, prywatnym blogu Terry Rossio, scenarzysta, który do tej pory udzielał się we wszystkich odsłonach flagowej marki Disneya. Widzicie? Dajcie scenarzyście chwilę internetu i od razu sprzeda całą tajemnicę ...

Moja wersja Zemsty Salazara została porzucona, dlatego że znajdował się w nim kobiecy czarny charakter, którego Johnny Depp uznał za zbędne zapożyczenie z Mrocznych cieni.

641119Fot. kadr z filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

No oczywiście, że chodzi tu o "zbędne zapożyczenie", bo przecież słynny Kapitan Jack Sparrow, najsłynniejszy pirat na świecie, postrach wszystkich wód (i rumów) świata, nie ugiąłby się przed kobietą. Co to, to nie. Jednakże sprawa i tak jest niesłychanie frapująca, zważywszy na głośne w ostatnich latach protesty i żądania organizacji, dążących do zapewnienia równouprawnienia w Hollywood. Casus Johnny'ego Deppa pokazuje bowiem, że chyba nikt tak nie pielęgnuje pięknych idei neoliberalnych jak przedstawiciele Fabryki Snów. Ludzie są równi i równiejsi, a ci, którzy posiadają kapitał mają o dwa pionki i dwa ruchy więcej niż pozostali. Nic dodać, nic ująć.

A o tym, czy zmiana kobiecego na męskiego łotra przysłuży się serii Piratów z Karaibów przekonamy się już wkrótce, albowiem premiera Zemsty Salazara odbędzie się za niecały tydzień - dokładnie 26 maja. Ktoś z was zamierza zatem bojkotować?

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    gosc · 5 months ago
    Jeśli mieli zamiar wrzucić jako czarny charakter mszczącą się Angelicę, to wcale mu się nie dziwię (nawet imię to samo)

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.