• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

LEGO® BATMAN: FILM to niewątpliwie jedno z większych pozytywnych zaskoczeń tego roku i od czasu Nolanowskiej trylogii o Człowieku Nietoperzu najlepszy film nie tylko o Batmanie, ale w ogóle z pod znaku DC. Jednym z czynników, które decydowały o tak wielkim jego sukcesie było mnóstwo Easter Eggów, jakie twórcy wlepili do swojego filmu. Bardziej wprawni widzowie napewno zauważyli, że Gotham City w animacji w reżyserii Chrisa McKaya wyglądało zupełnie jak Chicago. A wczoraj na jego twitterze dowiedzieliśmy się dlaczego. Powodem jest, jak można się domyśleć, wspomniana wcześniej trylogi Christophera Nolana, ale także fakt, że rezyser pochodzi ze stolicy Illinois. Ale nie jest to jedyna ciekawostka dotycząca filmu, jaką wyjawił. Inne dotyczyły linii lotniczych, obsługujących samoloty pokazane w filmie, czy siedziby policji Gotham.

 

LEGO® BATMAN: FILM pojawił się w kinach w Polsce 9 lutego tego roku. Film został przyjęty bardzo ciepło i zdołał zarobić na całym świecie ponad 310 milionów. Już 14 czerwca będzie do nabycia w sklepach w całej Polsce na DVD i Blu-ray.

źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.