• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Obecnie trwają przygotowania do kręcenia filmu o tytule Blonde Ambition, czyli biografii Królowej Popu - Madonny. Póki co nie wybrano odtwórczyni głównej roli, lecz zgodnie z najświeższymi doniesieniami największe szanse ma Paris Jackson. Dziewiętnastolatka póki co wystąpiła jedynie w serialu Star, opowiadającym o żeńskim trio próbującym przebić się w przemyśle muzycznym. Jednak w tym przypadku decyduje najwyraźniej genealogia. Paris jest bowiem córką sławnego piosenkarza pop, Michaela Jacksona. Na muzycznych salonach bywa już od wielu lat i podobno wykazuje pewne zdolności wokalne.

Zobacz również: Popek za życia - muzyczna zapowiedź filmu o Królu Albanii!

Madonna kibicuje karierze Paris, dlatego producenci uważają, że pozyskanie Jacksonowej do roli sprawi, że bohaterka biografii przychylniej spojrzy na ich projekt. Madonna bowiem negatywnie oceniła wychwalany przez ekspertów scenariusz Blonde Ambition i twierdzi, że zawarto tam same kłamstwa. Opinia piosenkarki na pewno negatywnie nastroi przynajmniej część docelowej publiczności, dlatego zażegnanie wszelkich niesnasek podniesie szanse filmu na sukces komercyjny. Ciekawe jednak, czy ci filmowcy z hollywoodu się nasłuchali dość Po prostu i wiedzą, że Madona + Dżakson = Prins?

źródło: dailystar.co.uk / ilustracja wprowadzenia: NBC

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.