• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Freeform, czyli przeznaczona dla młodych dorosłych telewizja Disneya oraz platforma streamingowa, potwierdziła niedawno, że zaopiekuje się niejako nadchodzącym wielkimi krokami spin-offem produkcji stacji ABC znanej w Polsce jako Czarno to widzę, którego wstępny tytuł to college-ish. Gwiazdami nowego show są Yara Shahidi - Zoey Johnson i Deon Cole - Charlie Telphy. Freeform zamówił na razie 13 półgodzinnych epizodów. Premiera college-ish jest zaplanowana na początek 2018 roku. Oczywiście wyświetleniem produkcji zajmie się Freeform i Freeform App.

538469.1Fot. American Broadcasting Companies, Inc.

Zobacz również: Resistance - Jesse Eisenberg legendarnym mimem!

college-ish podąża śladami najstarszej córki Johnson, która nareszcie udaje się do college'u i niestety szybko odkrywa, że nie wszystko idzie zgodnie z jej planem, odkąd opuściła rodzinne gniazdko. Od producenta wykonawczego Czarno to widzę, Kenya Barrisa nadchodzi współczesna opowieść o aktualnych problemach spotykających studentów i zarządców w świecie wyższej edukacji. Yarze towarzyszyć będzie na ekranie znany z pierwotnej serii Charlie (Cole), który w college-ish zagra adiunkta z zakresu marketingu - podobno to jego dodatkowa praca. Nie zabraknie też zabawnych, nowych postaci, zarówno w uczelnianej administracji, jak i wśród studentów. Dzięki temu widzowie uzyskają złożony obraz kampusów uniwersyteckich.

Producentami wykonawczymi serialu są: wspomniany Kenya Barris, Anthony Anderson, Laurence Fishburne, Helen Sugland i Brian Dobbins. Scenariusz napisali Kenya Barris i Larry Wilmore.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - American Broadcasting Companies, Inc.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.