• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reżyserka Joanna Hogg (Archipelago) zebrała niezbędną ekipę do rozpoczęcia prac nad jej nową, ambitną, dwuczęściową produkcją zatytułowaną The Souvenir. W obsadzie obrazu znajdują się Robert Pattinson, Tom Burke, Richard Ayoade i Ariane Labed, a sam wielki Martin Scorsese został producentem wykonawczym omawianego projektu. Zapowiada się całkiem nieźle.

Romantyczna zagadka dotyczyć będzie młodej studentki, do której nie wybrano jeszcze odpowiedniej kandydatki. Bohaterka zostanie uwikłana w swój pierwszy, poważny romans, jednak będzie zmuszona kroczyć pomiędzy fikcją a rzeczywistością, próbując znaleźć prawdę o skomplikowanym, niegodnym zaufania mężczyźnie (Burke).

MV5BMTRmOTZkNTQtZWQ4Ny00MGI0LTk1ZDQtMGVjYTg0YTE0ZDY3L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNDg2MjUxNjM. V1 SY1000 SX1500 AL Fot. Aidan Monaghan; LCOZ HOLDINGS, LLC

Zobacz również: college-ish - przygotujcie się na spin-off serialu Czarno to widzę!

Hogg planuje, aby opowiedziana przez nią historia działa się w latach 80. Zdjęcia do pierwszego filmu wliczającego się w omawiany projekt rozpoczną się tegorocznego lata. Druga część zostanie sfilmowana w 2018 roku. Głównym bohaterem finalnej odsłony projektu jest wspomniany na początku newsa Pattinson.

Ta historia krążyła mi po głowie od wielu lat. Po Exhibition rozmawiałam z Martinem na temat tego, co powinnam zrobić w przyszłości. Miałam dwa pomysły. Pierwszy dotyczył horroru - opowieści o duchach. Drugi z kolei omawianego właśnie projektu.

Wypowiedź Hogg dla Screen International.

Rozpoczynam od autobiografii. Kiedy poznaję historię, uświadamiam sobie, czego nie pamiętam oraz wymagania fikcyjnego podejścia do tematu - to ta zabawna część pracy. Prawda i fikcja są tak bardzo pogmatwane. W historii, którą przedstawię, mam zamiar zbadać leżącą pomiędzy nimi granicę.

Pierwotnie opracowany z BFI oraz z finansową pomocą BBC Films, omawiany projekt wydaje się największym filmem Hogg w całej jej dotychczasowej karierze. Jednakże mamy bardzo złe wieści dla fanów Toma Hiddlestona, który lubił pojawiać się w dramatach rzeczonej wielokrotnie pani. Aktor nie ma zamiarów wystąpić w The Souvenir, jednakże nie odrzuca możliwości pojawienia się w kolejnych projektach Hogg.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.