• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Chociaż ostatnio częściej od Clinta na wielkim ekranie możemy zobaczyć jego syna Scotta to stary, dobry Eeastwood nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Jak pisze MovieWeb reżyser przyznał, że nie porzucił myśli o aktorstwie. 

Grałem w wielu filmach, przez bardzo długi czas. Kiedyś do tego wrócę - powiedział Eastwood podczas konferencji w Cannes

Ostatnio Clint Eastwood odpowiadał za reżyserię takich hitów jak Snajper oraz Sully. Wielki aktor i świetny reżyser oprócz rzekomego powrotu do aktorstwa planuje nakręcić film opowiadający o trzech amerykańskich turystach, którym udało się udaremnić terrorostyczny atak w 2015 roku. 

Skarlatos, Sadler oraz Stone, trzej amerykańscy żołnierze znajdowali się na pokładzie pociągu jadącego z Brukseli do Paryża, kiedy wtargnął do niego związany z ISIS terrorysta. Uzbrojony był w karabin AK-47 i taką ilość naboi, że mógłby przy jej pomocy zabić 500 pasażerów. Fortunnie, trzem Amerykanom udało się go obezwładnić, zanim ten rozpoczął atak. 

Czy będzie to kolejny dobry film legendarnego Clinta? Kiedy zamierza powrócić do aktorstwa? A może reżyser planuje zagrać we własnym filmie? Na odpowiedzi przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz również: TOP 10: Clint Eastwood - najlepsze role

Podobny obrazFot. parade.comFot. parade.com

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.