• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Filmy superbohaterskie w ostatnich latach rzedko kiedy obchodzą się bez scen po napisach, które zapowiadają nam kolejne dzieła lub bohaterów z uniwersum. Marvel w ostatnio wydanych Strażnikach Galaktyki vol. 2 poszedł o krok dalej, tworząc z końcowych creditsów prawdziwe show. W budowanym skrupulatnie uniwersum DC scena po napisach wystąpiła tylko w Legionie samobójców. I jak się dowiadujemy, w nadchodzącej wielkimi krokami Wonder Woman również jej zabraknie. Proceudent Charles Roven powiedział dlaczego.

Nie jest tak że nigdy nie mieliśmy sceny po napisach. Była, raz, w Legionie samobójców. Nie chcielibyśmy jednak czuć się zmuszeni to stworzenia takiej sceny tylko dlatego że nie mieliśmy ich wcześniej.

Opis: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman nastąpi 2 czerwca 2017 roku.

źródło: Independent.co.uk / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.