• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wytwórnia Broad Green Pictures opublikowała kolejny zwiastun promujący film Wish Upon, czyli nowy obrazy grozy, w którym główną rolę gra Joey King (Obecność, Świat w płomieniach). Premiera produkcji już 14 lipca 2017 roku. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Odtwórca roli Spider-Mana wcieli się w Nathana Drake'a w ekranizacji gry Uncharted!

Dwanaście lat po odkryciu samobójstwa jej matki, siedemnastoletnia Clare Shannon (Joey King) jest prześladowana w szkole, zażenowana zachowaniem swojego maniakalnego ojca - Jonathana (Ryan Phillippe), jak również ignorowana przez upragniony obiekt westchnień. Wszystko zmienia się, gdy jej jedyny rodzic wraca do domu ze starym pudełkiem. Widniejąca na nim inskrypcja obiecuje spełnić siedem życzeń jego właściciela. Mimo iż Clare jest początkowo sceptycznie nastawiona do tego magicznego pudełka, to nic nie może poradzić na to, że zostaje uwiedziona przez mroczne moce niepozornie wyglądającego przedmiotu. Zatem życie bohaterki natychmiastowo się poprawia z każdym kolejnym wypowiedzianym przez nią życzeniem. Clare otrzymuje więc wszystko, czego tak naprawdę pragnęła. W końcu jest perfekcyjnie! Bohaterka wiedzie wyśnione przez lata życie. Jednakże wszystko ma swoją cenę... Najbliżsi sercu Clare ludzie zaczynają ginąć jeden po drugim w często makabrycznych okolicznościach. Dziewczyna w końcu uświadamia sobie, że musi szybko pozbyć się pudełka, ale nie potrafi zrezygnować z życia w luksusie, którego właśnie dotknęła.... Zatem protagonistka wkracza na mroczną i niebezpieczną ścieżkę.

wishupon0002Fot. materiał prasowe

Wyreżyserowany przez Johna R. Leonettiego (Annabelle) i wyprodukowany przez Sherryl Clark (Projekt: Monster) film zatytułowany Wish Upon posiada obsadę składającą się z następujących członków: Joey King, Ryan Phillippe, Ki Hong Lee, Mitchell Slaggert, Shannon Purser, Sydney Park, Kevin Hanchard i Sherilyn Fenn. Scenariusz sporządziła Barbara Marshall (Viral).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.