• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Podczas gdy w filmie widzowie zobaczą w trakcie sekwencji akcji niezwykłe umiejętności eksperta w dziedzinie parkoura, Sebastiana Foucana, to addycja Kelsey'a Grammera do obsady dramatu o tematyce zemsty, który zatytułowany jest Bharal, wcale nie oznacza, iż znany wszystkim Frasier zacznie skakać po dachach i wspinać się po ścianach niczym Spider-Man!

MV5BMTMwMjc4OTUxMl5BMl5BanBnXkFtZTcwMTU1NjI0NA. V1 SX1500 CR001500999 AL Fot. New Line Cinema.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - Zack Snyder opuszcza film. Zastępuje go Joss Whedon!

Niemniej obaj panowie pozostają gwiazdami omawianej produkcji, którą prawdopodobnie już w przyszłym roku wyreżyseruje Jake L. Reid. Historia omawianego projektu będzie podążać za afrykańskim uchodźcą, który przybywa do Londynu w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry. Podczas swojego śledztwa bohater odkryje mroczny i nielegalny handel seksualnymi niewolnikami, dotykającego przede wszystkim imigrantów. W związku z tym, uchodźca postanawia wziąć sprawy we własne ręce i staje się niespodziewanie gwiazdą medialną, co spowoduje wzięcie go celownik przez kryminalny syndykat, stojący za rzeczonym przestępstwem. Parająca się nielegalnym biznesem gildia stanowi również zagrożenie dla lokalnej społeczności, która zdecydowała się przyjąć we własne szeregi wspomnianego bohatera.

Nie podano żadnych informacji o roli Grammera w omawianym filmie, jednakże prawdopodobnie możemy przypuszczać, iż wcieli się w złoczyńcę prowadzącego syndykat, albo toczącego przysłowiową krucjatę prawnika, który będzie pomagać bohaterowi Foucana.

Grammer pojawi się w przyszłości na ekranach kin w produkcji Amazona zatytułowanej The last Tycoon, jak również przygodowym obrazie akcji, Guardians Of The Tomb.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - Peter Hopper Stone; American Broadcasting Companies, Inc.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.