• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Szósty film Edgara Wrighta z pewnością nie będzie przypominał jego poprzednich dzieł. Poniżej prezentujemy wycinki z wywiadu udzielonego dla magazynu EMPIRE, a także dwa nowe zdjęcie, które również znalazły się w ostatnim numerze wspomnianego przed momentem czasopisma.

Chciałem stworzyć film, który nie był zamknięty w cudzysłowie.

Powiedział Wright przedstawicielom magazynu EMPIRE.

Baby Driver jest emocjonalny, mroczniejszy i bardziej cyniczny. Widzowie będą zaskoczeni, w bardzo pozytywny sposób. Mój film jest uniwersalny, dostaniecie samochodowe pościgi, strzelaniny, muzykę i piękne dziewczyny do podziwiania. Jednakże kombinacja tych elementów w omawianym dziele sprawia wrażenia czegoś nowego, świeżego.

Większość współczesnych filmów akcji posiada kategorię wiekową PG-13. Chciałem czegoś mocniejszego, bardziej ciernistego.

Kontynuuje Wright.

Baby Driver Empire Exclusive 1Fot. EMPIRE

Zobacz również: Wish Upon - nowy zwiastun przerażającego horroru!

Driver z całą pewnością sprawia takie wrażenie, zamieniając modelowe wręcz wioski i lokalne puby na pełne adrenaliny samochodowe pościgi oraz rabującego banki Jona Hamma. Jednakże to nie tylko Buddy odgrywany przez rzeczonego aktora będzie zmartwieniem Baby Drivera. W produkcji jest jeszcze cała załoga kryminalistów Doca (Kevin Spacey) - a zwłaszcza najbardziej rzucający się w oczy, odziany w czerwoną kurtkę i wytatuowany na całym ciele Bats, w którego wciela się  Jamie Foxx.

Jestem tam, aby być osobą, którą naprawdę nie będziesz lubić.

Powiedział Foxx magazynowi EMPIRE.

Będziecie chcieli, aby ten sku...el spłonął.

Baby Driver Empire Exclusive 2Fot. EMPIRE

Zobacz również: Bharal - Kelsey Grammer w obsadzie dramatu z ekspertem parkoura w roli głównej!

Opis dystrybutora filmu (kino): Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na własne utrzymanie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

Obsada filmu: Ansel Elgort - Baby, Lily James - Deborah, Jon Bernthal - Griff, Eiza González - Darling, Jon Hamm - Buddy, Jamie Foxx - Bats i Kevin Spacey - Doc.

Scenarzystą oraz reżyserem produkcji jest Edgar Wright. Według portalu EW zaprezentowana w filmie akcja jest idealnie dopasowana do muzyki słuchanej przez tytułowego mistrza kierownicy, pragnącego poprzez przeróżne rytmicznego utwory zagłuszyć ciągłe dzwonienie w swoich uszach.

 Polska premiera filmu pt. Baby Driver zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.