• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kolejne niepokojące informacje dobiegają do nas z obozu Warner Bros. Pictures. Po tym, jak ze stanowiska reżysera Ligi Sprawiedliwości z przyczyn osobistych zrezygnował Zack Snyder, przyszła pora na kolejnego twórcę. Doug Liman nie pełni już roli reżysera widowiska Justice League Dark, które miało wchodzić w skład DC Extended Universe.

doug limanFot. The Hollywood Reporter

To nie pierwszy komiksowy projekt z którego rezygnuje twórca Na skraju jutra. Wcześniej Liman pracował nad przygodami mutanta Gambita, dla wytwórni 20th Century Fox. Z tamtego projektu jednak szybko zrezygnował i w okresie zimowym 2016 roku podjął się prac nad wspomnianym Justice League Dark.

Według zagranicznych źródeł rezygnacja Limana spowodowana jest zobowiązaniami wobec wytwórni Lionsgate, dla której to ma przygotować film pt. Chaos Walking. Produkcja oparta będzie na prozie Patricka Nessa, a główne role zagrają Daisy Ridley i Tom Holland. Ciężko znaleźć inne wytłumaczenie rezygnacji, bowiem dosłownie kilka dni temu reżyser pozytywnie wypowiadał się na temat projektu DC Films i postaci, jakie miałyby się w nim pojawić.

Jednakże Warner Bros. Pictures nie próżnuje i już szuka zastępstwa za Douga Limana. Jednym z głównych kandydatów przejęcia stanowiska reżysera, jest twórca nowego To, czyli Andres Muschietti.

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.