• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wyreżyserowany przez Joe'a Wrighta film Hanna zostanie przeniesiony na ekrany telewizorów w postaci serialu dla Amazon Studios, a przynajmniej tak wynika z doniesień THR. David Farr (Nocny recepcjonista), który sporządził scenariusz do produkcji wytwórni Focus Features, napisze również tekst do powstającej serii. W filmie z 2011 roku, szesnastoletnia Hanna (Saoirse Ronan) wychowywana była w finlandzkiej dziczy przez jej ojca, Erika (Eric Bana). Mężczyzna pracował niegdyś dla CIA. W końcu młoda dziewczyna zdecydowała, iż jest gotowa rozpocząć własne życie. W tym momencie została obrana na celownik byłej pracodawczyni jej ojca - Marissy Wiegler (Cate Blanchett). Kobieta posłała za bohaterką wynajętego zabójcę (Tom Hollander). Aktualnie nie wiadomo nic o obsadzie widowiska.

238381.1Fot. Focus Features LLC.

Zobacz również: Twórca dwóch ostatnich Bondów za sterami aktorskiego Pinokia!

Producentami wykonawczyni Hanny będą Marty Adelstein, Becky Clements, Scott Nemes i JoAnn Alfano. Farr wypowiedział się w następujący sposób o projekcie:

Jestem zaszczycony, mogąc wrócić do historii Hanny. Film Joe'a Wrighta był olśniewający, jednak znalazły się w nim pewne elementy, których długometrażowa produkcja nie mogła w pełni zbadać. Będzie to dla mnie ogromną przyjemnością móc ponownie zanurzyć się w ten materiał, lecz tym razem w znacznie dłuższym formacie. Dzięki temu będę mógł zabrać Hannę w zupełnie nowe fizyczne i emocjonalne światy. Amazon pokazał ogromną pasję do tego projektu. Jest perfekcyjnym domem dla Hanny.

Adelstein dodał:

Jestem podekscytowany możliwością powrócenia do tej wspaniałej historii. Hanna to jedna z głównych atrakcji w całej mojej karierze i bardzo chciałbym, aby kontynuowana była przez Davida Farra.

Wright nie jest związany z powyższym projektem.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Focus Features LLC.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.