• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Im bliżej premiery Wonder Woman, tym więcej informacji dociera do nas na temat produkcji. Wśród najciekawszych wieści znajdują się wypowiedzi odtwórców głównych ról oraz materiały przedstawiające postacie występujące w filmie. Gal Gadot, wcielająca się w rolę Diany/Wonder Woman, opowiedziała o zmianach, jakie zachodzą w jej postaci, o tym, jakie cechy posiada superbohaterak oraz jak niebezpieczna potrafi być dla tych, którzy jej zagrażają:

Od momentu pojawienia się Steve'a (postać grana przez Chrisa Pine'a - przyp. autora) na Themiscirze, wyczuwa potrzebę udzielenia mu pomocy. [...] Najwspanialszą rzeczą w Wonder Woman jest to, jaką osobą jest w rzeczywistości. Potrafi być delikatną, zagubioną, a także bardzo silną wojowniczką.

Pewną ciekawostką jest również pojawienie się na pokazie przedpremierowym filmu nie jednej, a dwóch aktorek, które wcieliły się w Wonder Woman. Poza Gal Gadot obecna była też Lynda Carter - odtwórczyni Diany w serialu telewizyjnym emitowanym w latach 1975-1979. Entertainment Tonight złapało obie panie na czerwonym dywanie podczas pokazu przedpremierowego filmu. Zapytano wówczas Carter, jak dogaduje się ze swoją następczynią:

Jestem osobą niosącą pochodnię i przekazującą ją dalej. Nie mogłam się doczekać, by poznać Gal i powiedzić jej, że tytuł Wonder Women należy do niej. W rzeczywistości jednak on tkwi w sercu. Staliśmy się przyjaciółkami i cieszę się mogąc tu być.

Gal Gadot również nie kryła swojej radości mogąc być razem z aktorką, która wcześniej była odtwórczynią Diany:

Uwielbiam ją i uważam za wyjątkową kobietę. To wspaniale móc ją zobaczyć, zwłaszcza dzisiaj, gdy będzie mieć okazję po raz pierwszy ujrzeć film. Moje serce bije jak szalone.

Zobacz również: Wonder Woman - zobacz prace koncepcyjne prezentujące kluczowe momenty w filmie!

Opis: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman nastąpi 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Premiere

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.