• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do polskich kin trafia kolejny po Azylu film z Jessiką Chastain. Tym razem odtwórczyni roli Antoniny Żabińskiej pojawi się w popisowej, nominowanej do Złotego Globu roli – lobbystki, ryzykującej życie i karierę w walce o zaostrzenie przepisów dotyczących posiadania broni palnej w USA. Ma być to pełny napięcia thriller, przywodzący na myśl House of Cards, którego scenariusz znalazł się na „Black List” – słynnej liście dziesięciu najlepszych, niewykorzystanych scenariuszy 2015 roku. 

Opis dystrybutora: Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

Zobacz również: Azyl - recenzja chwytającego za serce dramatu

Za reżyserię odpowiada John Madden, autor obsypanego Oscarami obrazu Zakochany Szekspir. Obok Chastain w obsadzie produkcji znajdują się: Mark Strong, Michael Stulbarg oraz John Lithgow.

Polska premiera już 2 czerwca.

 Źródło: kinoświat.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.