• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jak się okazuje film o przygodach Silver Sable i Black Cat zatytułowany Silver and Black zaczyna nabierać coraz większych rumieńców. Nie tylko ogłoszono, że reżyserem tego projektu będzie Gina Prince-Bythewood (Inny świat, South Central), lecz także portal MovieWeb, powołując się na doniesienia Splash Report, opublikował potencjalny zarys fabuły filmu:

Siedem lat po tym, jak Mendel Stromm (alias Robot Master) i jego dwaj pomocnicy (Scorpion i Tarantula) zabili jej ojca, Silver Sable zostaje zatrudniona przez rząd, by odnaleźć Falicię Hardy. Tymczasem Black Cat, hakerce i złodziejce, udaje się wykraść pewne tajne informacje. Obawiające się o swoje życie, postanawia ukryć się w dość niebezpiecznym obszarze leżącym u zbiegu granic Paragwaju, Argentyny i Brazylii. Na miejscu, Sable prosi o pomoc Dmitrija Smerdyakova (alias Chameleon), by zlokalizował Black Cat. Jednak wkrótce okazuje się, że nie tylko rząd poszukuje sprytnej złodziejki. Felicia z kolei postanawia się dogadać ze Strommem, by ocalić swego ojca przebywającego w rosyjskim więzieniu. Co ciekawe, kobieta okazuje się być także obiektem genetycznie zmodyfikowanym przez naukowca, który pod naciskiem tajemniczego finansisty pragnie odzyskać swoją "własność".

Opis nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, a przywoływane źródło dodatkowo podaje, że w obsadzie mogą znaleźć się m.in. Dominic Fortune, Jessica Drew (Spider-Woman), Roxxon Oil, Sergei Kravinoff (Kraven the Hunter), Lonnie Lincoln (Tombstone) oraz Charles Standish.

Zobacz również: Sony planuje film o przygodach Silver Sable i Black Cat

BlackCat SilverSableFot. Critical Hit

Twórcami postaci Silver Sable są Tom DeFalco i Ron Frenz. Bohaterka zadebiutowała na kartach komiksów w 1985 roku w 265 numerze The Amazing Spider-Man. Pochodząca z fikcyjnego państwa Symkaria, Sable to wyszkolona najemniczka, która związana jest z firmą Silver Sable International, odpowiedzialnej za powstanie drużyny Wild Pack. Firma utworzona została przez ojca Sable, a ona sama stała się liderką wspomnianej drużyny.

Black Cat natomiast swój komiksowy debiut zaliczyła w 1979 roku, w 149 numerze The Amazing Spider-Man. Jej twórcami są Marv Wolfman i Keith Pollard. Felicia Hardy, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko tej postaci, to ekspertka od włamań, której umiejętność manipulowania prawdopodobieństwem pozwala przerzucać pecha na osoby jej zagrażające. Felicia Hardy pojawiła się już raz na ekranie w Niesamowitym Spider-Manie 2, gdzie wcieliła się w nią Felicity Jones. Była to jednak rola epizodyczna, która na dobrą sprawę nie dała nam pełnego spojrzenia na tę postać i jej zdolności.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: Nerdist

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.