• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W kinach sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 4 dni! Od 1 do 4 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają dwustronne plakaty z animacją Auta 3 oraz filmem Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 4 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: w pełni animowany film Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, kolejną cześć serii przygód Kapitana Jacka Sparrowa Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara z Johnnym Deppem w roli głównej, animację Dudi: Cała naprzód oraz Riko prawie bocian, a także film Strażnicy Galaktyki vol. 2. W weekend 3 i 4 czerwca odbędą się również Poranki filmowe dla dzieci.

Ponadto do biletu na film familijny zakupionego między 1 a 4 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane dwustronne plakaty A3 animacji Auta 3 oraz filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami i Porankami filmowymi na dzieci w Multikinie od 1 do 4 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych! 

Długi Dzień Dziecka_PLAKAT.jpg

Źródło: Multikino 

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.