• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po tym jak był zapewne najjaśniejszym punktem przeciętnego finału trylogii Niezniszczalnych, Antonio Banderas wystąpił w kilku naprawdę wartych uwagi produkcjach. Automata i Altamira nie zdobyły takiego rozgłosu, na jaki zasługiwały, lecz potwierdziły, że aktor znany dawniej z roli Zorro, obecnie jest w świetnej formie. Trend ten może potwierdzić nadchodzący film sensacyjny zatytułowany Security, do którego zwiastun znajduje się poniżej.

Zobacz również: Black Butterfly - zwiastun oraz plakat nowego filmu z Antonio Banderasem

Jak wspomina hasło w klipie, jeden z recenzentów, który już widział obraz, określił go jako "Szklana pułapka w galerii handlowej". Antonio Banderas wciela się tu w byłego żołnierza, obecnie pracującego jako sklepowy ochroniarz. Pewnej nocy przyjdzie mu chronić świadka koronnego przed żądnym krwi gangiem kryminalistów. Obsada filmu zapowiada się naprawdę przyzwoicie, gdyż w role czarnych charakterów wcielili się Ben Kingsley, Liam McIntyre (Spartacus: Wojna potępionych) i Cung Le (Tekken). Produkcja wyjdzie od razu na DVD już w lipcu. Tymczasem mamy jeszcze plakat filmu (kliknij obrazek, żeby powiększyć).

fot. materiały prasowe

źródło: manlymovie.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.