the old guard background Advertisement

New Mutants – Rosario Dawson dołącza do obsady!

Rosario Dawson, którą mogliśmy już podziwiać w roli Claire Temple w produkcjach telewizyjnych ze świata Marvela (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist oraz już niebawem The Defenders), tym razem zasili szeregi New Mutants! Dołączy ona tym samym do już potwierdzonej obsady, którą stanowią Anya Taylor-Joy w roli Magik oraz Maisie Williams jako Wolfsbane. Dawson wcieli się w rolę dr Ceilii Reyes, mutantki potrafiącej wytwarzać wokół siebie ochronne biopole, pomagającej odnaleźć się w świecie tytułowej grupie młodych mutantów.  

mutants

Zobacz również: Avengers: Infinity War – zdjęcie z planu zdradza informację dotyczącą młota Thora?

Opis: New Mutants opowiadać będzie o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku. 

new mutants

New Mutants wyreżyseruje Josh Boone, który zajmie się również scenariuszem wraz z Knate Lee, Scott Neustadter oraz Michael H. Weber. Produkcją widowiska kieruje Simon Kinberg. Premiera została zapowiedziena na 13 kwietnia 2018 roku, a zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w lipcu!

Źródło: empireonline.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?