• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Zanim Neill Blomkamp stał się znanym reżyserem i scenarzystą, głównie za sprawą takich produkcji, jak Dystrykt 9 czy Elizjum, próbował swych sił z filmami krótkometrażowymi. Okazuje się, że wraz ze swoją wytwórnią zwaną Oats Studios postanowił powrócić do własnych korzeni i przygotować eksperymentalne filmy krótkometrażowe z gatunku science fiction.

W teaserze pierwszego filmu o tytule Volume 1, ludzkość zostaje zniewolona przez obcych, którzy przybyli na Ziemię, by nas zlikwidować. Najeźdźcami są osobniki wyglądające jak gady, jednak chodzące na dwóch nogach i strzelające ze swojej broni. Jedna ze scen w udostępnionym materiale przedstawia także armię amerykańską walczącą w dżungli. Oats Studios zamierza zamieścić filmy na platformie Steam, a premiera pierwszego z nich ma nastąpić jeszcze w 2017 roku. Co ciekawe, na początku kwietnia Blomkamp pytał fanów za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, co sądzą o eksperymentalnych filmach krótkometrażowych jego autorstwa.

Źródło: ComingSoon.net, Indiewire / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.