• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jeszcze w tym miesiącu dowiedzieliśmy się, że powstanie sequel Na skraju jutra zatytułowany Live Die Repeat and Repeat, a jego reżyserem będzie Doug Liman. Udzielając wypowiedzi podczas podcastu Happy Sad Confused, Liman opowiedział o relacji występującej między postaciami granymi przez Toma Cruise'a i Emily Blunt oraz zakończeniu serii na drugiej odsłonie:

Myślę, że ludzie próbują uczynić z sequeli coś dużego. Ja natomiast jestem zdania: "Nie, sequele powinny być mniejsze". Kiedy tworzy się pierwszy film, to jest on swego rodzaju kampanią promocyjną dla sequela. Niepotrzebna będzie w kolejnym filmie tak duża doza akcji. W przypadku Na skraju jutra, widzowie uwielbiali ten rodzaj komedii i pewne sytuacje występujące w obrazie. Możemy się wobec tego skupić na postaciach, w które wcielają się Tom Cruise i Emily Blunt. Jest też trzecia postać w sequelu, która z pewnością przypadnie widzom do gustu. Bardzo prawdopodobne, że skupimy się na tym. Nie potrzebuję sekwencji akcji co dwie minuty. [...] Widzę całość jako dwuczęściowa seria. Mamy domknięcie całej historii w pierwszym filmie oraz związek między Tomem Cruisem (Cage), a Emily Blunt (Rita). Jak pamiętacie pod koniec filmu Rita nie wie kim jest jej towarzysz. To oczywiście wskazuje nam nowy kierunek działania. Zaczniemy więc tam, gdzie skończyliśmy, jednak nie będziemy iść naprzód, bo igraliśmy z czasem, tak samo jak i obcy.

Zobacz również: Sequel Na skraju jutra ma już tytuł i scenariusz!

"Live. Die. Repeat" czyli "Żyj. Giń. Powtórz." było pierwotnym tytułem dla pierwszej części, lecz został on przemianowany na hasło reklamowe, gdy studio zaingerowało w kampanie marketingową Na skraju jutra, znacznie ją ograniczając i przenosząc datę premiery na mniej korzystny termin. Przy okazji wydania filmu na DVD i Blu-ray w Stanach Zjednoczonych na powrót zmieniono tytuł z "Edge of Tomorrow" na Live Die Repeat. Stąd też sequel otrzymał tytuł, który jednoznacznie wskazuje na powiązanie z pierwowzorem.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.