Wonder Woman – oto kulisy dubbingowania produkcji

Na kanale polskiego oddziału Warner Bros. w serwisie Youtube opublikowane zostały trzy materiały, w których obejrzeć można Olgę Bołądź (Diana/Wonder Woman), Magdalenę Cielecką (Królowa Hippolita) oraz Kamila Kulę (Kapitan Steve Trevor) podczas prac nad dubbingowaniem swoich postaci w Wonder Woman. Aktorzy dzielą się również swoimi spostrzeżeniami na temat postaci z filmu.

Zobacz również: Wonder Woman zakazana w Libanie! Wszystko przez Gal Gadot

https://www.youtube.com/watch?v=xe2Vh6u6NsU

https://www.youtube.com/watch?v=CAaVGCuuW5U

https://www.youtube.com/watch?v=Mhu0G7bW4uw

Opis produkcji: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman już 2 czerwca 2017 roku!

Źrodło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z video WONDER WOMAN I Olga Boladz

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?