• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zeszłym tygodniu studio Universal Pictures nadało nazwę swojemu nowemu uniwersum z klasycznymi potworami. Filmem inicjującym Dark Universe ma być nadchodząca Mumia, reboot horroru z 1932 roku, w kórym główne role grają  Tom Cruise oraz Sofia Boutella. W uniwersum pojawią się także Russel Crowe (jako Dr. Jekyll), Johnny Depp (jako Niewidzialny Człowiek) oraz Javier Bardem (w nieokreślonej jeszcze roli). Wygląda na to, że do tego szanownego grona mogą dołączyć kolejne gwiazdy.

Według The Hollywood Reporter,  Dwayne The Rock Johnson jest głównym kandydatem do objęcia roli Wilkołaka, a Angelinie Jolie przypaść ma kreacja Narzeczonej Frankensteina. Jak dobrze wiemy, omawiane uniwersum nie jest dla Skały obce, jako że miał już okazję wystąpić jako Król Skorpion w filmie Mumia Powraca.Plotki te nie znalazły póki co swojego potwierdzenia w rzeczywistości i musimy czekać na oficjalne stanowisko twórców w tej sprawie.

DarkUniverseObsada

Nowo utworzone uniwersum ma koncentrować się wokół tajemniczej organizacji zwanej Prodigium, której zadaniem jest zwalczanie wszelkiego zła na świecie. Pierwszym filmem z serii jest Mumia, która ma trafić do kin już 9 czerwca. Kolejnym jest Narzeczona Frankensteina, której premiera zaplanowana jest na 14 lutego 2019 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.