• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Każdy kto kiedykolwiek interesował się komiksowym światem Marvela doskonale wie, kim jest Stan Lee. Dla osób mniej wtajemniczonych: Stan jest osobą, która wykreowała olbrzymią liczbę bohaterów, jak na przykład Spider-Man, i stała się nierozłączną częścią Marvel Universe. Legion M (pierwsza na swiecie firma należąca w całości do fanów) we współpracy z TCL Chinese Theatre IMAX postanowili uhonorować ojca uwielbianych przez fanów postaci, ze względu na jego olbrzymi wkład we współczesną popkulturę. Zdecydowano się na sprawdzoną formę - postanowiono, że Stan pozostawi odcisk swojej dłoni i stopy przed gmachem Chinese Theatre, pośród wcześniej uhonorowanych gwiazd, między innymi: Stevena Spielberg, Meryl Streep, Harrisona Ford czy nawet samego Dartha Vadera.

Zobacz również: Mark Steger opowiada o roli Demogorgona w Stranger Things

Wydarzenie zaplanowano na 18 lipca 2017r. i co bardzo istotne, jest otwarte dla fanów, którzy mogą zakupić bilety na samo wydarzenie lub imprezę planowaną po uroczystościach. Zainteresowani moga także włączyć się w projekt stworzenia plakatu i książki przekazanej Stanowi podczas ceremonii. Oprócz rzeszy fanów na miejscu pojawią się także celebryci, między innymi Kevin Smith, wieloletni fan komiksów, pisarz, reżyser i producent, który poprowadzi galę. Całą akcję skomentował:

Stan Lee dał nam bohaterów, którzy rozbudzili nasze wyobraźnie i aspiracje. Teraz, my, fani chcemy dać mu ten niesamowity pomnik pamięci aby uhonorować człowieka, który dał nam tak wiele.

Jeśli w najbliższym czasie przypadkiem będziecie w Hollywood i chcielibyście wziąć udział w tak doniosłym wydarzeniu, to wszelkie szczegóły dotyczące planu i biletów znajdziecie na stronie Legionu M.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Pączek

Szymon Pączek

O mnie:

Fan filmów z lat 60 i 70. W kinie lubię wszystko co świeże i nieodgrzewane.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.