• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W filmie Piękna i Bestia spora część bohaterów to dawna służba zamkowa zaklęta w przedmioty których za życia używali do wypełniania obowiązków. Widzimy więc w filmie żywy imbryk, zegar czy kandelabr, a także wiele innych rzeczy będących na wyposażeniu zamku. Jednak nie dla wszystkich postaci znalazło się miejsce w produkcji. Zdecydowanie najbardziej pechową z nich jest Monsieur Toilette, grany przez Stephena Merchanta, który nie dość, że zamieniony przez czarodziejkę w toaletę to na dodatek nie dostał się do finalnej wersji filmu. Na szczęście zostały właśnie udostępnione materiały dodatkowe dotyczące produkcji, wśród nich znalazły się także dwie usunięte sceny, pokazujące interakcję Monsieur Toilette z Le Fou. Oba fragmenty możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Piękna i Bestia - proces przemiany Dana Stevensa w Bestię!

Trzeba przyznać, że twórcy wykazali się poczuciem humoru tworząc tę postać, jednak wprowadzenie jej do końcowej wersji widowiska wyświetlanej w kinach mogłoby okazać się dość kontrowersyjne. Jak myslicie czy to właśnie ta kwestia zdecydowała o rezygnacji ze scen Monsieur Toilette?

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawia fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych lęków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson - Belle, Dan Stevens - Bestia, Luke Evans - Gaston, Kevin Kline - Maurice, Josh Gad - Lefou, Ewan McGregor - Lumiere, Stanley Tucci - Maestro Cadenza, Ian McKellen - Cogsworth i Emma Thompson - Mrs. Potts.

Źródło: Entertainment Weekly / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Pączek

Szymon Pączek

O mnie:

Fan filmów z lat 60 i 70. W kinie lubię wszystko co świeże i nieodgrzewane.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.