• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

The Hollywood Reporter ujawnił, że Derek Kolstad po raz trzeci napisze scenariusz do neo-noirowej serii akcyjniaków z Keanu Reeevesem w roli tytułowej. Wcześniej napisał scenariusz do dwóch pierwszych części Johna Wicka, a teraz wraz z reżyserem Chadem Stahelskim tworzy skrypt do trójki. Lionsgate intensywnie pracuje nad kolejną częścią franczyzy i planuje rozpocząć zdjęcia do filmu już jesienią tego roku.

W lutym tego roku do kin trafiła druga część nieskrępowanego niczym brutalnego widowiska i juz w tydzień przebiła wynik finansowy swojej poprzedniczki. Akcja Johna Wicka 3 prawdopodobnie osadzona będzie w wielu miastach, jako że (SPOILER) główny bohater będzie musiał z Nowego Jorku przed swoimi oprawcami w związku z ciążącym na jego głowie listem gończym wśród pozostałych płatnych zabójców. 

Zobacz również: Deathstroke otrzyma własny serial?!

Póki co, John Wick 3 nie ma wstępnej daty premiery, ale w niedalekiej przyszłości na sklepowe półki trafi druga część tej franczyzy. Warto więc będzie przypomnieć sobie między innymi powyższą scenę.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.