• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zeszłym tygodniu ujawniono, że Tom Holland wcieli się w Nathana Drake’a w ekranizacji gry wideo Uncharted. Wiadomo, że film ukaże nam młodszą wersję bohatera, a inspiracje czerpać będzie z sekwencj retrospekcyjnych z 3 i 4 odsłony serii. Co za tym idzie, w filmie ujrzymy pierwsze spotkanie Nathana Drake’a z Victorem “Sullym” Sullivanem, który w przyszłości stanie się dla bohatera mentorem i najlepszym przyjacielem. W rozmowie z Yahoo! młody aktor wypowiedział się o nadchodzącej produkcji oraz o tym, kogo chętnie zobaczyłby w roli młodszego Sully’ego.

To ekscytujące. Nie miałem wcześniej zbyt wielu informacji o tym projekcie. To przyszło niespodziewanie. Odbyłem rozmowę z Tomem Rothmanem o potencjalnych filmach, jakie miałbym zrobić we współpracy z Sony. Doszedłem do wniosku, że pokazanie przygód młodego Nathana Drake’a może być bardzo interesujące dla widzów. Na rozdaniu nagród MTV spotkałem reżysera Shawna Levy’ego, z którym odbyłem rozmowę na temat potencjalnej fabuły, która miałaby być czymś stworzonym od nowa, zamiast kopią fabuły z gier. To powinno bardziej zainteresować widzów. Mnie zainteresowało i nie mogę doczekać się kolejnych konwersacji na ten temat.

Znalezione obrazy dla zapytania uncharted 4 sully nathanFot. Naughty Dog

Aktor został zapytany też o to, kogo widziałby w roli młodszego Sully’ego, mentora Nathana Drake’a.

Myślę, że Jake Gyllenhaal byłby świetnym wyborem, jednak ostatnio udałem się na plan Jurassic World 2, który reżyseruje mój przyjaciel i w tym filmie gra Chris pratt, z którym ostatnimi czasy mocno się zaprzyjaźniłem i sądze, że on byłby wspaniałym Sullym. To było by fajne posunięcie, bo gdyby wytwórnia miała robić film o starszym Nathanie Drake’u, to, Chris powinien go zagrać, jednak myślę, że byłby dobrym wyborem do tej roli. A poza tym uwielbiam z nim pracować.

Seria Uncharted za którą odpowiada firma Naughty Dog rozpoczęła się w 2007 roku odsłoną Uncharted: Fortuna Drake’a. Do tej pory wydane zostały trzy sequele: Pośród złodziei, Oszustwo Drake’a i Kres złodzieja. W sierpniu tego roku ukaże się spin-off serii, zatytułowany Uncharted: Zaginione dziedzictwo.

Za produkcję filmu odpowiada Arad/Atlas Entertainment Production, a rolę producentów pełnić będą Charles Roven, Avi Arad, Alex Gartner, and Ari Arad producing.

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.