• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Portal Heat Vision podaje że, wytwórnia 20th Century Fox obsadziła kolejną osobę do filmu New Mutants. Tym razem wybór padł na Blu Hunt (The Originals), która wcieli się w postać telepatki Danielle Moonstar (zwanej też Psyche, a później Mirage). Wyłonienie Hunt spośród aktorów biorących udział w castingu było spowodowane tym, że podobnie, jak mutantka jest ona rdzenną Amerykanką. Co więcej, Moonstar ma odegrać jedną z kluczowych ról w tej produkcji.

Blu Hunt jako Danielle MoonstarFot. ScienceFiction.com

Tym samym aktorka dołączy do Anyi Taylor-Joy (SplitCzarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii) grającej Magik, Maisie Williams (Gra o tronDoctor Who) występującej jako Wolfsbane, Charliego Heatona (Stranger Things, Osaczona) wcielającego się w Cannonballa oraz Henry'ego Zagi (Trzynaście powodów) - odtwórcy Sunspota. Zmiennokształtny obcy imieniem Warlock pojawi się natomiast, dzięki wykorzystaniu technologii CGI. Na ekranie zobaczymy także Rosario Dawson (Daredevil), która wcieli się w dr Ceilię Reyes.

Zobacz również: New Mutants - Rosario Dawson dołącza do obsady!

Opis: New Mutants opowiadać będzie o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku.

New Mutants wyreżyseruje Josh Boone, który zajmie się również scenariuszem wraz z Knate Lee, Scott Neustadter oraz Michael H. Weber. Produkcją widowiska kieruje Simon Kinberg. Premiera została zapowiedziena na 13 kwietnia 2018 roku, a zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w lipcu!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.