Advertisement

Gwiazda Baywatch chciałaby zostać filmową Batgirl

Priyanka Chopra, gwiazda i czarny charakter wchodzącego na ekrany kin filmu Baywatch. Słonecny patrol w jednym z wywiadów promujących jej najnowszy film została zapytana o plany na przyszłość. Jednym z celów aktorki indyjskiego pochodzenia jest otrzymanie roli (najlepiej pierwszoplanowej) w ekranizacji jakiegoś komiksu. Oto co aktorka na ten temat powiedziała w wywiadzie dla OK! Magazine.

Moim marzeniem było pracować w Ameryce. Zdecydowanie chciałabym wziąć udział w jakiejś ekranizacji komiksu. Gdy myślę o Ameryce, mam przed oczami właśnie film na podstawie komiksowej historii. Więc tak, zdecydowanie chciałąbym wziąć udział w takim projekcie. Chciałabym zagrać jakąś suerbohaterkę z interesujacymi umiejętnościami. Tak myślę… rola Batgirl byłaby naprawdę czadowa.

Priyanka Chopra images

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Opis: Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z Przyjaciół kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!. Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i, cóż, pięknych ludzi komedia w reżyserii Setha Gordona, twórcy przebojowych komedii Złodziej tożsamości i Szefowie wrogowie.

Obsada: Na ekranie zobaczymy m.in. Dwayne’a The Rocka Johnsona, Zaca Efrona, Alexandrę Daddario i Priyankę Choprę. To dzięki serialowi Słoneczny patrol popularność zdobyli m.in. David Hasselhoff, Pamela Anderson, Carmen Electra i Nicole Eggert – jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy lat dziewięćdziesiątych XX wieku.  

Za reżyserię filmu odpowiada Seth Gordon. Autorami scenariusza są Robert Ben Garant, Justin Malen i Damian Shannon. Film trafi do kin 12 maja 2017 roku.

Źródło: OK! Magazine / Ilustracja wprowadzenia: Serg Shamaev

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?