• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Pod koniec maja informowaliśmy o dużym wywiadzie z Hutchem Parkerem - producentem m.in. Wolverine'a, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, X-Men: Apokalipsa oraz Logan: Wolverine - przeprowadzonym przez portal Screen Rant na temat filmu o Gambicie. Nie zdradził wówczas zbyt wielu szczegółów na temat projektu, jednak podkreślił zainteresowanie wytwórni, by kontynuować prace nad nim:

Jest. Jest. Nie mam zbyt wiele informacji na jego temat, lecz wiem, że jest pożądany i wielu liczy na zobaczenie tego filmu.

W oddzielnym wywiadzie dla IGN, Doug Liman skomentował wyzwania, z jakim musi zmierzyć się Gambit w obecnej sytuacji, w której powstaje coraz więcej filmów o superbohaterach. Przyznał jednak, że projekt pozostaje w dobrych rękach zarządany przez Simona Kinberga:

Wiecie, to bardzo zatłoczony obszar pełen filmów o superbohaterach. Zadanie, przed jakim stanie Gambit i inne obrazy, to znalezienie unikalnej przestrzeni oraz sposobu przedstawienia. Jednak sądzę, że Simon Kinberg, który to wyprodukuje, będzie znakomity w swojej roli i stworzy z tego coś świetnego.

Zobacz również: Gambit ma szansę wystartować w następnym roku!

Postać Gambita po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w 2009 roku w filmie X-Men Geneza: Wolverine, którą zagrał Taylor Kitsch. Ten superbohater potrafi naładować drobne przedmioty energią kinetyczną, co powoduje, że taki przedmiot przy zderzeniu z innym wybucha. Gambit często używa talii kart do walki z przeciwnikami, które wyrzuca i przekształca w małe bomby.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.