• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zack Snyder - reżyser Człowieka ze stali, Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości i nadchodzącej Ligi Sprawiedliwości - opublikował niedawno zdjęcie na platformie społecznościowej Vero, na którym widać go w jednej ze scen w filmie Patty Jenkins zatytułowanym Wonder Woman. Najprawdopodobniej materiał przedstawia moment wyzwolenia wioski przez Dianę, Steve'a i żołnierzy. Snyder poprzednio odegrał także role epizodyczne m.in. w remake'u Świtu żywych trupów oraz filmach Watchmen: Strażnicy i Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości. Udział w Wonder Woman jest o tyle szczególny, że po raz pierwszy występuje w filmie, którego nie wyreżyserował.

zack snyder wonder womanFot. Vero / Zack Snyder

Zobacz również: Wonder Woman - Patty Jenkins dzieli się nowym plakatem filmu!

Opis produkcji: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman odbyła się 2 czerwca 2017 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.