• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Tak naprawdę żadna produkcja związana z marką Starship Troopers nie osiągnęła jakiegoś zawrotnego sukcesu, a mimo to filmowcy nie zapominają o żołnierzach walczących z robalami. Po porażce Inwazji nadciąga drugi animowany film pełnometrażowy o podtytule Traitor of Mars (tłum. "zdrajca Marsa"). Fabuła opowie o wydarzeniach następujących po tym, jak robale dotarły na Marsa i zagrażają bazie Federacji. Niestety flota znajduje się za daleko, by zdążyć z odsieczą. Czy osłabione siły ludzkie zdołają ocalić planetę?

Głosy podkładają znani z pierwszego filmu Casper Van Dien i Dina Meyer, którzy powrócą do ról Johnny'ego Rico oraz Dizzy Dlores. Za scenariusz odpowiada autor skryptów do aktorskiej trylogii - Ed Neumaier, który ma na swoim koncie również reżyserię Żołnierzy kosmosu 3: Grabieżca, więc nie można powiedzieć, że każdy projekt, który dotknie, zamienia w złoto. Starship Troopers: Traitor of Mars trafi 21 sierpnia na jeden dzień do ograniczonej ilości kin w Stanach, a następnie będzie można go obejrzeć chociażby w serwisach streamingowych.

Zobacz również: TOP 20 - najlepsze filmy psychologiczne

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.