• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Znowu jest o nim głośno. Legion samobojców, film, który wraz z dwoma swoimi poprzednikami zakopał głęboko pod ziemią wyobrażenia fanów o nawiązującym sukcesami do MCU uniwersum DC. Studio Warner Bros. teraz mozolnie i dość nieporadnie, rzucając plotki na temat masy kolejnych filmów, stara się owe wyobrażenia odkopać. Jedną z zapowiedzianych produkcji jest sequel wspomnianego dzieła. Sequel, który może nadejść dużo szybciej niż się spodziewaliśmy. Joel Kinnaman, filmowy Rick Flagg, dowódca tytułowej ekipy ujawnił kilka szczegółów na jego temat. Okazuje się bowiem, że aktorzy mogą wrócić na plan już niebawem.

Zobacz również: Wonder Woman - recenzja filmu

Z tego co wiem, to obecnie piszą scenariusz. Planujemy kręcić w przyszłym roku roku, ale to się może jeszcze zmienić. Prawie na pewno wrócę do swej roli.

Pierwsza część Legionu samobójców, mimo bardzo negatywnych opinii w mediach, zarobiła naprawdę spore pieniądze, łącznie ponad 745 milionów dolarów. Film jest także laureatem Oscara, i mimo że tylko w kategorii najlepsza charakteryzacja, to jednak niewiele dzieł superhero, które mogą poszczycić się tą statuetką. Obsadę pierwszej części stanowią min. Will Smith jako Deadshot, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Jai Courtney jako Boomerang. Reżyserem był David Ayer, który jednak raczej na pewno nie powróci w sequelu, a zajmie się innym filmem uniwersum, Gotham City Sirens.

źródło: Screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. 

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.