• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Reżyser dziewiątego epizodu Gwiezdnych wojen Colin Trevorrow przy okazji promocji swojego nowego filmu zatytułowanego The Book of Henry udzielił krótkiego wywiadu portalowi Screen Rant. W kwestii uniwersum odległej galaktyki przekonywał, że widzowie otrzymają satysfakcjonujące zwieńczenie trylogii sequeli:

Początek mojego udziału w Gwiezdnych Wojnach to sierpień 2015 roku, gdy przyglądałem się co realizowali J. J. Abrams i Rian Johnson. Jestem niezwykle szczęśliwy będąc otoczonym tak znakomitymi producentami i błyskotliwymi ludźmi jak: Kiri Hart, J.J. Abrams, Rian Johnson, Larry Kasdan, Michelle Rejwan - moją producentką, Kathy Kennedy i ekipą odpowiedzialną w Lucasfilmie za fabułę. Właściwie to najbardziej kreatywni ludzie, jacy są tylko dostępni. Wszyscy są tak zaangażowani w ten projekt, by zapewnić najbardziej satysfakcjonujące i rezonujące emocjonalnie zakończenie, jakie tylko można stworzyć.

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Epizod IX - znamy datę rozpoczęcia zdjęć i pierwotne plany wobec Leii!

Reżyserem Epizodu IX będzie Colin Trevorrow, który dostarczył w kwietniu razem z Derekiem Connolly'm ostateczny szkic tej części (zaledwie tydzień przed Star Wars Orlando). Na razie nie wiadomo zbyt wiele o samej fabule, poza tym, że w filmie najprawdopodobniej zobaczymy m.in. Marka Hamilla, Daisy Ridley, Johna Boyegę i Adama Drivera. Premiera obrazu została zaplanowana na 24 maja 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  kapsel · 4 months ago
  Ostatnio sam Rian powiedział, ze miał dużą wolność w pisaniu scenariusza i VIII nie będzie kopią V. Tutaj myślę, ze Colin wykaże sie kreatywnością i przedstawi nam epickie zakończenie sagi.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   Krystian Karolak · 4 months ago
   Bardzo wiele osób popełnia błąd w porównywaniu Trylogii Sequeli ze Starą Trylogią Obie oczywiście wykorzystują motywy przedstawione przez Josepha Campbella i pojawiają się pewne sceny wyglądające niczym deja vu, ale to są różne filmy.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.