• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Eva Longoria (Gotowe na wszystko) i Kerry Washington (Skandal) zostaną gwiazdami filmu 24-7.Tak wynika z informacji przedstawionych na łamach portalu Deadline. Scenarzystką obrazu opisywanego jako komedia mającą miejsce w zakładzie pracy bohaterów jest Sarah Rothschild. Longoria razem z Benem Spectorem pochodzącym z jej firmy, UnbelieEVAble, jak również Washington za pośrednictwem Simpson Street wyprodukują omawiany projekt. Dzieło powstaje dla Universal Pictures. Sara Scott nadzorować będzie rozwój produkcji dla wspomnianej wytwórni, a Will Rack zrobi to samo dla UnbeliEVAble.

323387.1Fot. Kadr z filmu Tysiąc słów; DreamWorks

Zobacz również: Zobacz zwiastun pierwszego filmu krótkometrażowego Neilla Blomkampa!

Longoria znana jest z roli Gabrielle Solis, bohaterki dramatu stacji ABC, Gotowe na wszystko, wyświetlanym od 2004 do 2012 roku. Aktorka otrzymała nominację do Złotego Globa oraz Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych za swoje występy we wspomnianym powyżej serialu. Niedawno zagrała Anę Sofię Calderón w sitcomie stacji NBC zatytułowanym Telenovela. W tym roku pojawiła się również w serii Imperium jako Charlotte Frost. Longorię można było podziwiać ponadto w następujących produkcjach: Ciężkie czasy, Strażnik i Nawiedzona narzeczona.

Washington z kolei najbardziej jest znana z roli Olivii Pope w serialu stacji ABC zatytułowanym Skandal, który wyświetlany był w latach 2012-2017. Aktorka została nominowana do Nagrody Emmy, Gildii Aktorów Ekranowych, a także Złotego Globa. Washington widzowie mogli również podziwiać w wielkim przeboju 2012 roku, a mowa tutaj o Django. Aktorka pojawiła się też w Mr. & Mrs. Smith i Nominacji. Warto dodać, iż podkłada również głos za Natalie Certain w nadchodzącej wielkimi krokami animacji zatytułowanej Auta 3.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Kadr z serialu Telenovela

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.