Fantastyczne zwierzęta 2 – nastoletni Newt, Dumbledore i Grindelwald poszukiwani!

Gdy szczegóły kontynuacji Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć wciąż są owiane tajemnicą, każdy nowy szczegół związany z przedprodukcją jest na wagę złota. Tym razem jest nie inaczej. Ostatnie ogłoszenie castingowe do drugiej części spin-offu Harry’ego Pottera uchyla nieco rąbka tajemnicy o fabule produkcji. Obecnie twórcy produkcji poszukują pięciu aktorów. Trzech w wieku 12-16 lat do zagrania Newta, Lety (prawdopodobnie chodzi o Letę Lestrange, która była bliską znajomą Newta Skamandera podczas nauki w Hogwarcie) i Sebastiana (jego tożsamość w świecie Potterverse nie jest na razie znana), a także dwie osoby w wieku 16-18 lat do roli Gellerta Grindelwalda i Albusa Dumbledore’a.

Oznacza to więc, że w filmie cofniemy się nieco w przeszłość i poznamy nastoletnie oblicze głównych bohaterów filmu oraz zobaczymy wydarzenie, w wyniku którego Newt Skamander został wyrzucony z Hogwartu.

fantastic beasts

Zobacz również: Mumia – kolejna zapowiedź pełna nowych scen!

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w lipcu.. Na stanowisko reżysera ponownie wróci David Yates. Na tę chwilę wiadomo tylko, że w dużej mierze akcja sequela będzie rozgrywać się w Paryżu i prawdopodobnie ukaże eskalację konfliktu między Dumbledorem a Grindelwaldem. Studio Warner Bros. planuje wydać, aż pięć filmów z serii Fantastycznych zwierząt.

Premiera sequelu Fantastycznych zwierząt zaplanowana jest na 16 listopada 2018 r.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/Warner Bros.

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?