• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Żarliwi fani telewizyjnego dramatu grozy zatytułowanego Buffy: Postrach wampirów z pewnością pamiętają Amber Benson, kojarzoną przede wszystkim z roli Tary. Wczoraj wytwórnia Seraph Films ogłosiła, iż rzeczona aktorka zostanie gwiazdą nowego obrazu grozy, którym jest The Nightmare Gallery. W tworzeniu projektu pomaga AWOL Studios. Historia omawianego filmu opowie o pani profesor wykładającej na uczelni antropologię (Benson), która podejmie się śledztwa w sprawie nagłego i podejrzanego zniknięcia jej pupila. Tajemnicza kolekcja okultystycznych artefaktów prowadzi bohaterkę ku przerażającej podróży związanej z kodem Da Vinci, a ta w kierunku niewymownej prawdy, która zagrozi jej karierze, małżeństwu i zdrowiu. Trzykrotnie nominowany do Nagrody Tony, aktor Kevin Chamberlin (Droga do zatracenia) będzie współgwiazdą produkcji. Filmowiec wcieli się w psychiatrę, który pomaga w śledztwie wspomnianej pani profesor. Obsadę uzupełniają Mat Devine i Kill Hannah.

MV5BMTQ2NTQzNTY4MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzU5MDA4Mg. V1 SY1000 SX1500 AL Fot. Kadr z filmu Jesienna pełnia

Zobacz również: Waco - Jaume Collet-Serra reżyserem filmu o potyczce FBI ze skrajną prawicą!

Charles Hilliard, czyli producent wykonawczy oraz założyciel AWOL Studios wypowiedział się w następujący sposób o omawianym projekcie:

To, co nas naprawdę ekscytuje w tym przedsięwzięciu, jest wiara w jego rzadką równowagę dotyczącą stworzenia wciągającego filmu, który posiadać będzie ważną wiadomość, a także ustalenia ścisłego grona odbiorców i nadania mu komercjalnych wartości.

Gene Blalock, kierownik i założyciel Seraph Films, uzupełnił wypowiedzieć wspomnianego powyżej pana następującymi słowami:

Jedną z sił kryjących się za realizacją wspomnianego projektu jest uświadomienie sobie, że jedynie kilka produkcji, zazwyczaj wliczających się do obrazów grozy, zawiera postacie LGBTQ, a co najważniejsze, traktuje je jak zwyczajne osoby, a nie karykatury społeczeństwa. Tak więc, podczas gdy główna bohaterka jest w związku małżeńskim z inną kobietą, to orientacja seksualna postaci nie czyni z niej człowieka ukazanego w krzywym zwierciadle, bądź umniejsza wartość charakteryzacji protagonistki. Naszą intencją jest stworzenie wspaniałego horroru, który propagować będzie ideę, że gatunkowe produkcje nie muszą być jedynie czarno-białe, o tradycyjnych kobietach i mężczyznach.

Zdjęcia do The Nightmare Gallery rozpoczną się latem 2017 roku. Film wyreżyseruje Gene Blalock na podstawie scenariusza sporządzonego przez Jhana Harpa i Roba Stitha. Pierwszy z panów zajmie się ponadto produkcją.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Columbia Pictures, Inc.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.