• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reżyser Julius Ramsay (serial The Walking Dead) zaliczy w końcu swój wielkoekranowy debiut stojąc za obiektywem kamery dzięki dziełu zatytułowanemu Midnighters. Rozprawiamy tutaj o zadziwiającym i szokującym horrorze, którego premiera przewidziana jest na 19 czerwca, czyli podczas tegorocznego Filmowego Festiwalu w Los Angeles. Poniżej znajdziecie oficjalny plakat produkcji.

mis final 01Fot. materiały prasowe

Zobacz również: The Nightmare Gallery - Amber Benson gwiazdą nowego horroru!

Opisywany jako: ...bezkompromisowy i intensywny… o charakterystycznym stylu oraz wizualnie błyszczący thriller... przez kierownika LAFF, Marka Mayharda, film Midnighters powstał na podstawie scenariusza sporządzonego przez brata Ramsay'a, Alstona. Wspomniani panowie, wraz ze swoim trzecim bratem, Burkiem Ramsay'em, zajęli się także produkcją omawianego dzieła. Film posiada fascynująca żeńską obsadę, wśród której znajdują się Alex Essoe (Gwiazdy w oczach, Tales of Halloween) i Perla Haney-Jardine (Steve Jobs, Spider-Man 3). Wspomnianym paniom towarzyszyć na ekranie będą Dylan McTee (Sweet/Vicious) i Ward Horton (Annabelle, Wilk z Wall Street).

Oficjalny opis filmu: Północ, Sylwester. Kiedy wszystkie nadzieje na nowe początki właśnie się spełniają, Lindsey i Jeffowi odmówiono tego zacnego błogosławieństwa. Zmęczone małżeństwo zmuszone jest stanąć w obliczu ostatecznego testu, gdy odkrywa okropną zbrodnię, przez którą zostaje uwikłane w prawdziwą hitchcockowską sieć oszustw i szaleństwa. Od reżysera serialu The Walking Dead, Juliusa Ramsaya, nadchodzi produkcja Midnighters, skomplikowany, enigmatyczny thriller, mający miejsce w gotyckich lasach Nowej Anglii - idealnym miejscu do ukrycia przerażającego morderstwa.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Powiązane Publikacje

Related Articles

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.