• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Danny Glover opowiedział niedawno, w rozmowie z portalem Deadline, o swoim podejściu do roli Lando Calrissiana w kolejnej części antologii Gwiezdnych wojen. W postać popularnego hazardzisty i przyjaciela Hana Solo wcielił się wcześniej Billy Dee Williams:

To wielka presja, lecz także niesamowita ekscytacja. To była moja ulubiona postać. Wychowałem się na Gwiezdnych wojnach. Znakomicie jest widzieć postać po raz kolejny. Myślę, że ludzie go uwielbiają z uwagi na styl, a także posiadanie złożonej osobowości. Moim zdaniem nawet Han nie jest tak skomplikowany, jak Lando. Wraz z pierwszym spotkaniem tej postaci, nie wiecie czy mu ufać czy też nie. Uwielbiam to w nim.

Aktor przyznaję jednak, że możliwość wcielenia się w Lando Calrissian jest dla niego satysfakcjonująca pod względem artystycznym:

Pracowanie w ramach tak dużego konglomeratu okazało się bardzo satysfakcjonujące i artystyczne. Otrzymałem możliwość wciela się w postać, która moim zdaniem jest szczera, prawdziwa i fantastyczna. To też świetne, z tego chociażby względu, że nic nie musiałem pisać. Jestem skupiony wyłącznie na byciu tym facetem. Szanuję go, a także aktora, który wcielał się w niego wcześniej. Bardzo dużo dowiedziałem się o tej postaci. Okazało się to dla mnie niezwykle satysfakcjonujące i wspaniałe. Mogłem odseparować się od wszystkiego i skupić się na byciu kimś innym.

Zobacz również: Na planie filmu o Hanie Solo wypatrzono imperialnego zwiadowcę!

han solo cast photoFot. Lucasfilm

Film o Hanie Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody - Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fair

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.