• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Według doniesień Splash Report zeszłej nocy w Nowym Jorku odbył się tajny pokaz testowy filmu Łowca Androidów 2049. Okazało się, że ochrona wyznaczona do tego wydarzenia była dość ostra, a widzowie nie mieli pojęcia, jaki obraz ujrzą w kinie. Każdy z wchodzących był sprawdzany przy pomocy wykrywacza metalu, podpisywał umowę poufności i miał wykonywane zdjęcie. Po zakończeniu seansu zapytano widzów o wrażenia i rezultaty, jakie wówczas otrzymano okazały się niezwykle krytyczne. Uwagi dotyczyly szarpanego tempa akcji i niepotrzebnych dłużyzn w obrazie trwającym niemal trzy godziny. Według redaktorów Splash Report nie jest to jednak nic nadzwyczajnego w przypadku twórczości tego reżysera. Negatywny odbiór podczas seansów testowych miały otrzymać wcześniej zarówno Sicario, jak i Nowy początek (ostatni otrzymał osiem nominacji do Oskara, ostatecznie zgarniając jedną w kategorii: Najlepszy montaż dźwięku).

Zobacz również: Łowca Androidów 2049 - zobacz materiał porównujący zwiastun pierwszej części z jej sequelem!

Akcja sequela Łowcy Androidów rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera - Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka - Czy androidy śnią o elektrycznych owcach.

Obecnie w obsadzie, oprócz Harrisona Forda, znajdują się również: Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (SicarioLabirynt). Premiera kontynuacji leciwego przeboju zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Bleeding Cool / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.