• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zeszłym tygodniu do kin trafił film Patty Jenkins, Wonder Woman, który dla wielu okazał się ratunkiem dla uniwersum DC po wcześniejszych artystycznych klapach. Wiemy, że nie było to nasze ostatnie tegoroczne spotkanie z piękną Gal Gadot w roli wojowniczej Diany, bowiem zobaczymy ją jeszcze w Lidze Sprawiedliwości, której premiera nastąpi w listopadzie. Okazuje się, że nie będzie jedyną spośród Amazonek, które pojawią się w widowisku Zacka Snydera. W jednym z ostatnich wywiadów dla Los Angeles Time, swój udział w filmie potwierdziły także Connie Nielsen wcielająca się w Królową Hipolitę oraz Robin Wright grającą generał Antiope. Co więcej, jak aktorki same przyznały, będą się mogły tam wykazać. Nie zdradziły jednak więcej szczegółów. W dalszej części tekstu - tej pod zdjęciem znajduje się SPOILER z filmu Wonder Woman, także jesli drogi czytelniku nie widziałeś jeszcze owego filmu, zaleca Ci się powrót na stronę główną i sprawdzenie pozotałych wiadomości.

Znalezione obrazy dla zapytania wonder woman amazonsFot. mat. prasowe

Zobacz również: Wybrano najlepsze zwiastuny roku! Polacy z nagrodą!

Kto oglądał film Patty Jenkins, ten ma świadomość losu jaki spotkał generał Antiope. Jak dobrze wiemy, zginęła zastrzelona przez jednego z niemieckich żołnierzy podczas starcia na brzegu Themysciry. Powrót tej bohaterki wydaje się więc kłopotliwy, ale prawdopodobnie Robin Wright pojawi się w retrospekcjach z udziałem granej przez nią bohaterki. Wątpliwe jest zatem, aby miała zostać przywrócona do życia. Jak będzie naprawdę, przekonamy się w listopadzie. 

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.