• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat fabuły sequela Top Guna, którego podtytuł brzmi Maverick, poza tym, że ujrzymy w nim ponownie Toma Cruise'a jako instruktor kolejnego pokolenia pilotów. Val Kilmer, aktor który wcielił się w rolę Icemana w pierwszej części z 1986 roku, wyraził zainteresowanie powrotem w kolejnej części. Dał temu wyraz publikując na swoim profilu twitterowym zdjęcie w koszulce ze swoim bohaterem. Jest bardzo prawdopodobne, że może pojawić się on w roli epizodycznej, lecz wszelkie szczegóły nie są jeszcze znane, a jego udział nie został potwierdzony.

Zobacz również: Tom Cruise wyjawia tytuł sequela filmu Top Gun!

Jakiś czas temu producent Jerry Bruckheimer rozważał temat fabuły filmu. Według niego opowiadać ma ona o starciu pilotów z przyszłością, którą są bezzałogowe Drony zastępujące żołnierzy. Nie wiadomo także kto podejmie się wyreżyserowania filmu, jednak podobno chęć stanięcia za kamerą wspomnianego obrazu wyraził Joseph Kosinski, z którym Cruise miał już okazję współpracować przy filmie Niepamięć. Reżyser oryginału Tony Scott, 19 sierpnia 2012 roku popełnił samobójstwo.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.