• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Premiera Wojny o Planetę Małp zbliża się wielkimi krokami, więc machina promocyjna poprzedzająca to wydarzenie ruszyła pełną parą. 20th Century Fox ujawniło właśnie plakat oraz krótki materiał wideo, przedstawiający nam nową bohaterkę, Novę.

Urodzona w 2004 roku Amiah Miller zagra zupełnie nową postać w tym uniwersum. Z materiału dowiadujemy się, że zostanie ona odnaleziona przez Cesara i jego kompanów i przygarnięta. Podobnie jak w drugiej części, teraz także poznamy zupełnie nowe postaci ludzkie, których nie mieliśmy okazji zobaczyć wcześniej. O ile w zwiastunie i innych materiałach widzimy dobrze nam znane z wcześniejszych produkcji małpy, o tyle po raz kolejny pod kątem aktorskim uniwersum zostaje na swój sposób zresetowane, a my wchodzimy w zupełnie nową historię.

Wszystko wskazuje na to, że Nova będzie jedną z najważniejszych postaci filmu. Wcześniej Miller, które wcieli się w tę postać, mogliśmy oglądać m.in. w horrorze Kiedy gasną światła. Poniżej możecie obejrzeć wideo wprowadzające jej postać oraz plakat z Novą w roli głównej.

Zobacz Również: Wojna o Planetę Małp - Nowe spoty promujące film

Opis dystrybutora (kino): Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

planeta malp plakat

Obsada widowiska: Judy Greer - Cornelia, Woody Harrelson - Pułkownik, Andy Serkis - Caesar, Ty Olsson - Rex, Max Lloyd-Jones - Niebieskooki, Alessandro Juliani - Spear, Sara Canning i Steve Zahn.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film pojawi się na ekranach polskich kin już tegorocznego lata, a dokładniej rzecz ujmując, 14 lipca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - screen z materiału wideo 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.