Wojna o Planetę Małp – Zobaczcie klip przedstawiający Nove!

Premiera Wojny o Planetę Małp zbliża się wielkimi krokami, więc machina promocyjna poprzedzająca to wydarzenie ruszyła pełną parą. 20th Century Fox ujawniło właśnie plakat oraz krótki materiał wideo, przedstawiający nam nową bohaterkę, Novę.

Urodzona w 2004 roku Amiah Miller zagra zupełnie nową postać w tym uniwersum. Z materiału dowiadujemy się, że zostanie ona odnaleziona przez Cesara i jego kompanów i przygarnięta. Podobnie jak w drugiej części, teraz także poznamy zupełnie nowe postaci ludzkie, których nie mieliśmy okazji zobaczyć wcześniej. O ile w zwiastunie i innych materiałach widzimy dobrze nam znane z wcześniejszych produkcji małpy, o tyle po raz kolejny pod kątem aktorskim uniwersum zostaje na swój sposób zresetowane, a my wchodzimy w zupełnie nową historię.

Wszystko wskazuje na to, że Nova będzie jedną z najważniejszych postaci filmu. Wcześniej Miller, które wcieli się w tę postać, mogliśmy oglądać m.in. w horrorze Kiedy gasną światła. Poniżej możecie obejrzeć wideo wprowadzające jej postać oraz plakat z Novą w roli głównej.

https://youtu.be/vm7vE9ujNYs

Zobacz Również: Wojna o Planetę Małp – Nowe spoty promujące film

Opis dystrybutora (kino): Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

planeta malp plakat

Obsada widowiska: Judy Greer – Cornelia, Woody Harrelson – Pułkownik, Andy Serkis – Caesar, Ty Olsson – Rex, Max Lloyd-Jones – Niebieskooki, Alessandro Juliani – Spear, Sara Canning i Steve Zahn.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film pojawi się na ekranach polskich kin już tegorocznego lata, a dokładniej rzecz ujmując, 14 lipca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – screen z materiału wideo 20th Century Fox

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?