• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Ostatnim dokumentem stworzonym przez Rona Howarda, reżysera min. Pięknego umysłu czy Wyścigu, był dokument opowiadający o pewnej znanej czwórce z Liverpoolu. The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years, choć nie mieliśmy okazji oglądać go w Polsce, pojawił się już prawie rok temu. Reżyserowi spodobały się jednak zarówno muzyczne tematy, jak i współpraca z producentem Nigelem Sinclairem, bowiem obydwaj panowie łączą siły ponownie aby stworzyć dokument o innej legendzie muzyki, tym razem ze słonecznych Włoch.

Zobacz również: It's Another Day of School czyli La La Land w wykonaniu licealistów z Poznania!

Choć Włoch kojarzony jest głównie jako śpiewak operowy, dużo popularności zyskał również dzięki współpracy z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej. Usłyszeć go można było chociażby we wspólnej piosence wraz z U2. Pavarotti współpracował również min. Bryanem Adamsem, Jonem Bon Jovi, Andrea Bocellim, Ricky Martinem, Erikiem Claptonem czy Céline Dion. Zmarł w Modenie 6 września 2007 roku. Rok wcześniej zrezygnował z występów scenicznych z powodu choroby nowotworowej.

Nie podano jeszcze żadnych informacji odnośnie dystrybucji filmu. Wiemy tylko, że będzie on do obejrzenia już w przyszłym roku.

źródło: Billboard / ilustracja wprowadzenia: casamuseolucianopavarotti.it

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.