• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

William Fichtner to znany aktor, który z pewnością nie ma problemów z występowaniem przed kamerami, jest naturalny gra swobodnie, a do tego posiada niemały talent. Niemniej tym razem nie stanie tradycyjnie przed obiektywem urządzenia służącego do nagrywania obrazu, oj nie. Aktor zajmie pozycję za nim. Tak, dobrze mnie zrozumieliście, William Fichtner w końcu zaliczy swój reżyserski debiut. Będzie nim dramat zatytułowany Cold Brook.

MV5BNTc1MTQ5MTQ0NV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjYwNTczMjE. V1 SX1500 CR001500999 AL Fot. Melissa Moseley; Paramount Pictures.

Zobacz również: Avengers: Infinity War - odtwórca roli Czarnej Pantery publikuje materiał z planu filmowego!

Wspomniany aktor wraz z Cainem DeVore'em sporządził scenariusz do omawianego projektu. Ponadto ma zamiar zagrać w nim główną rolę. Jeśli tak się stanie, to u jego boku widzowie zobaczą jeszcze Kim Coates i Harolda Perrineau. William Fichtner w wypowiedzi udzielonej dla portalu Deadline zdradził, że kręcony przez niego dramat przedstawi historię dwóch zwyczajnych mężczyzn z małego miasteczka, którzy wyruszą w niesamowitą podróż. Podobno obraz będzie opowieścią o powrocie do domu.

Kiedy razem z moim partnerem rozpoczęliśmy prace nad Cold Brook, to historia ewoluowała przez lata, lecz jedna rzecz pozostała niezmienna - opowieść pisana była z myślą o mnie i Kim Coates.

Stwierdził William Fichtner, po czym dodał:

Spotkałem się z Coates w 2001 roku podczas kręcenia filmu Helikopter w ogniu w Morocco. Od tego czasu jesteśmy wielkimi przyjaciółmi.

Aktor planuje rozpocząć zdjęcia w Buffalo, Nowy Jork, już tegorocznego lata. Ponadto warto dodać, że nadchodzące w najbliższych latach projekty Fichtnera to The Neighbor, Krystal i All The Devil's Men.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - USA Network; Jeff Daly 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.