• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Joel Edgerton jednoznacznie udowodnił, że ma smykałkę do reżyserii za pośrednictwem nakręconego przez niego obrazu Dar, którego premiera odbyła się w 2015 roku. Od tego czasu cały branża filmowa czeka na jego kolejny krok. Jeśli tez zadawaliście sobie pytanie, jaki będzie następny obraz w reżyserii tego pana, to już spieszę z odpowiedzią. Nowym przedsięwzięciem rzeczonego na początku newsa pana jest film zatytułowany Erased Boy, o który w obecnej chwili konkurują różnej branżowe przedsiębiorstwa.

MV5BMjQwMzcxNDM1MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjg5NTc0MDI. V1 SX1500 CR001500999 AL Fot. Ben Rothstein; Focus Features

Zobacz również: Baby Driver - materiał zza kulis poświęcony muzyce oraz lista utworów z soundtracku!

Edgerton sporządził scenariusz w oparciu o pamiętnik Gerrarda Conley'a. Znany z filmu Manchester By The Sea, Lucas Hedges został gwiazdą omawianego projektu. Aktor wcieli się w postać, stworzoną na podstawie Conley'a, który stanął naprzeciwko swojej rodziny w wieku 19 lat. Jego niezwykle restrykcyjny ojciec, baptysta kazał mu podjąć bardzo ciężką decyzję. Mianowicie młody Conley miał wziąć udział w programie wspieranym przez kościół - Love In Action, który był swojego rodzaju terapią mającą wyleczyć homoseksualizm, albo pogodzić się z utratą rodziny, przyjaciół, a nawet wyznawanej przez niego religii. Pomimo nałożonej na chłopaka presji przez otoczenie, dziewiętnastolatek nie poddał się, a co za tym idzie, był coraz bardziej zdeterminowany w dążeniu do życia w zgodzie z samym sobą i bycia prawdziwym w swoim postępowaniu.

Edgerton kolejny raz wkroczy na moment przed obiektyw kamery w jego najnowszym filmie, aby zagrać człowieka odpowiedzialnego za wspomniany powyżej, kościelny program. Ponadto, jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planami nadmienionego już wielokrotnie twórcy, to w obsadzie omawianego dramatu pojawią się (informacje podał portal Deadline) Russell Crowe i Nicole Kidman, którzy wcielą się w rodziców głównego bohatera. Edgerton planuje rozpocząć zdjęcia do obrazu już tegorocznej jesieni.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - Kerry Brown; Twentieth Century Fox Film Corporation

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.