• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gwiazda filmu It Comes At Night Joel Edgerton od jakiegoś czasu jest zainteresowany powrotem do roli Owena Larsa (zwanego też Wujem Owenem - przyp. autora), w którego wcielił się w Ataku klonów i Zemście Sithów. Okazją ku temu miałby być film poświęcony postaci Mistrza Jedi Obi-Wana Kenobiego na temat którego mówi się ostatnimi czasy coraz więcej. W wywiadzie dla Business Insider, Edgerton przyznał, że ma kilka pomysłów dotyczących postaci Owena:

Podoba mi się pomysł, w którym Wuj Owen w przeszłości wykonywał coś bardzo ciekawego, ale nigdy o tym nie wspominał nikomu. Chciałbym, by miał on jakieś przygody, powrócił z nich i przyjął na siebie rolę zwykłego farmera wilgoci. Wszyscy podkreślają, jak bardzo fajny jest Obi-Wan, a Owen był wtedy i też zajmował się fajnymi rzeczami.

Aktor za wszelką cenę chciałby powrócić do uniwersum Gwiezdnych wojen i jest gotowy przyjąć nawet inną rolę, mniej rozpoznawalną. W wywiadzie wspomniał również o spotkaniu z reżyserem epizodu dziewiątego Colinem Trevorrowem:

Widziałem się wczoraj z Colinem. Wtedy powiedziałem mu: "Stary, Gwiezdne wojny, Ja", a on na to: "Byłeś już przecież w świecie Gwiezdnych wojen". Zareagowałem wówczas na to: "Jasne, ale mógłbym być kimś innym. Oczywiście była możliwość zagrania Owena, ale byłem jedynie kilka chwil. Co jeśli mógłbym zagrać kogoś innego? Mógłbym wcielić się w Bobę Fetta. Nie zdejmowałbym wtedy maski".

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - wyciek grafik przedstawiających nowe postacie i pojazdy?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.